Podobrazia lniane premium

Podobrazie to materiał malarski ceniony przez malarzy, którzy pragną skupić się w pełni na procesie malowania. Poznaj naszą ofertę podobrazi lnianych premium i wybierz produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Chara kterystyka podobrazi lnianych

Wykonane z wysokiej jakości płótna, podobrazie lniane premium to wybór polecany przede wszystkim doświadczonym malarzom znającym swoje potrzeby. Płótno lniane jest grubsze i przez to znacznie mocniejsze niż powszechnie stosowane bawełniane płótno malarskie. Dodatkowo włókna lnu zawierają naturalny olej, który pełni funkcję impregnatu – dzięki temu płótno jest lepiej chronione przed wpływem wilgoci i mniej podatne na kurczenie się, które mogłoby doprowadzić do uszkodzenia ramy. Podobrazia z płótnem lnianym cechuje optymalna chłonność, dlatego świetnie sprawdzą się w pracy z każdego rodzaju farbami – olejnymi, akrylowy czy temperami.

Płótno, którego używamy w produkcji podobrazi lnianych premium jest dodatkowo ręcznie impregnowane i pokrywane trzema warstwami gesso – nie wymaga dodatkowego gruntowania, można na nim malować od razu po wyjęciu z opakowania. Do wykonania ramy wykorzystujemy wysokiej jakości drewna sosnowego – dostępne rozmiary listew to 35×20, 45×20, 52×22, 65×24

Co zyskujesz?

Gotowe podobrazie lniane to dobry wybór nie tylko dla tych z malarzy, którzy nie mają dużego doświadczenia w naciąganiu płótna na blejtram. To oferta skierowana również dla tych, którzy cenią swój czas i chcą poświęcić 100% swojej uwagi procesowi tworzenia. Wybierając dostępne w naszej ofercie podobrazia premium możesz być pewien, że Twoje dzieła będą doskonale radzić sobie z upływającym czasem, zarówno jeśli chodzi o zachowanie kolorystyki farb, jak i kształtu ramy.