Podobrazie to materiał malarski ceniony przez malarzy, którzy pragną skupić się w pełni na procesie malowania. Poznaj naszą ofertę podobrazi lnianych premium i wybierz produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Chara kterystyka podobrazi lnianych

Wykonane z wysokiej jakości płótna, podobrazie lniane premium to wybór polecany przede wszystkim doświadczonym malarzom znającym swoje potrzeby. Płótno lniane jest grubsze i przez to znacznie mocniejsze niż powszechnie stosowane bawełniane płótno malarskie. Dodatkowo włókna lnu zawierają naturalny olej, który pełni funkcję impregnatu – dzięki temu płótno jest lepiej chronione przed wpływem wilgoci i mniej podatne na kurczenie się, które mogłoby doprowadzić do uszkodzenia ramy. Podobrazia z płótnem lnianym cechuje optymalna chłonność, dlatego świetnie sprawdzą się w pracy z każdego rodzaju farbami – olejnymi, akrylowy czy temperami.

Płótno, którego używamy w produkcji podobrazi lnianych premium jest dodatkowo ręcznie impregnowane i pokrywane trzema warstwami gesso – nie wymaga dodatkowego gruntowania, można na nim malować od razu po wyjęciu z opakowania. Do wykonania ramy wykorzystujemy wysokiej jakości drewna sosnowego – dostępne rozmiary listew to 35×20, 45×20, 52×22, 65×24

Co zyskujesz?

Gotowe podobrazie lniane to dobry wybór nie tylko dla tych z malarzy, którzy nie mają dużego doświadczenia w naciąganiu płótna na blejtram. To oferta skierowana również dla tych, którzy cenią swój czas i chcą poświęcić 100% swojej uwagi procesowi tworzenia. Wybierając dostępne w naszej ofercie podobrazia premium możesz być pewien, że Twoje dzieła będą doskonale radzić sobie z upływającym czasem, zarówno jeśli chodzi o zachowanie kolorystyki farb, jak i kształtu ramy.

 

 

Dostępne podobrazia lniane

LEN PREMIUM

– 100% wysokiej jakości płótno lniane
– impregnowane ręcznie
– 3 warstwy gesso
– płótno 450 g/m2
– listwa 35×20, 45×20, 52×22, 65×24

Listwa 35×20
Listwa 45×20

Listwa 52×22

Listwa 65×24

Zainteresowany zamówieniem?
Skontaktuj się z nami
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Potrzebujesz niestandardowego projektu? Mamy coś dla Ciebie!

Nasza submarka ART Professional oferuje możliwość tworzenia produktów dla naszych klientów indywidualnych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Skupiamy się na realizacji wysokiej jakości zamówień, które spełnią
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.