Powszechnie przyjętą praktyką jest malowanie obrazów na podobraziach o kształcie prostokąta lub kwadratu. Nie oznacza to jednak, że nie ma innych rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę podobrazi okrągłych i dowiedz się jakie możliwości mogą przez Tobą otworzyć.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz także podobrazia malarskie o kształcie okrągłym o średnicach od 50 do 190 cm. Wykonane są one z wysokiej jakości drewna sosnowego, starannie sklejonego, co gwarantuje trwałość i stabilność produktu. Dodatkowo, posiadają funkcję klinowania, umożliwiając dostosowanie naciągu płótna do indywidualnych preferencji.

Tondo solo czy naciągnięte płótnem?

Planując kupno tonda warto zastanowić się, czy ma ono mieć postać samego okrągłego krosna, czy może powinno zostać na nim naciągnięte płótno. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy

  • tondo solo, czyli bez płótna – pozwalają artyście samodzielnie dobrać technikę i siłę naciągu płótna, w celu dostosowania podobrazia do indywidualnych potrzeb. Są również tańsze, niż gotowe podobrazie okrągłe. Należy jednak pamiętać, że prawidłowe naciągnięcie płótna wymaga doświadczenia oraz czasu – zbyt pospieszne działanie może przyczynić się do zniszczenia krosna lub sprawić, że płótno nie będzie odpowiednio naprężone.
  • tondo naciągnięte płótnem – to rozwiązanie dla osób, które nie mają doświadczenia w samodzielnym przygotowaniu podobrazia lub po prostu pragną w pełni skupić się na procesie tworzenia, podobrazie nadaje się do użytku od razu po rozpakowaniu. Jest to opcja droższa, jednak gwarantująca że krosno i płótno są w doskonałym stanie technicznych.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą innych produktów dla malarzy, między innymi podobrazi bawełnianych, lnianych i 3D.

Postaw na profesjonalne materiały

Efekt końcowy prac nad obrazem to zasługa nie tylko talentu, umiejętności oraz kreatywności, ale również jakości zastosowanych materiałów – w tym podobrazia. Stawiając na nasze tonda oraz krosna o kształcie okna rzymskiego możesz mieć pewność, że wykonany obraz będzie znakomicie się prezentować i dobrze poradzi sobie z upływającym czasem. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz technologii produkcji pozwala nam zagwarantować najwyższą trwałość podobrazi oraz odporność na wpływ takich czynników jak wilgoć i zmienne temperatury.

 

 

Twój tytuł idzie tutaj

Tonda okna rzymskie

W ofercie dostępne są również okrągłe podobrazia malarskie o średnicach od 50 do 190 cm. Wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, które zostało starannie sklejone, zapewniając trwałość i stabilność. Co więcej, posiadają możliwość klinowania, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie naciągu płótna do indywidualnych preferencji.

Dostępne warianty

TONDA SOLO

Tonda idealne dla artystów, którzy samodzielnie chcą naciągnąć płótno.

TONDA NACIĄGNIĘTE PŁÓTNEM

Naciągnięte płótnem bawełnianym za pomocą niekorozyjnych zszywek, gotowe do malowania od razu po otrzymaniu.

Proces powstawania okien rzymskich

1. Szkic

Klient dostarcza rysunek techniczny krosna,
określając jego wymiary i szczegóły konstrukcyjne.

2. Konstrukcja

Na podstawie szkicu tworzona jest konstrukcja
krosna z wykorzystaniem klejonej listewki lub
innego drewna, dbając o precyzyjne połączenia
i wykończenie.

3. Efekt końcowy

Po ukończeniu konstrukcji, obraz jest umieszczany na krośnie za pomocą specjalnych mechanizmów.

Zainteresowany zamówieniem?
Skontaktuj się z nami
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Potrzebujesz niestandardowego projektu? Mamy coś dla Ciebie!

Nasza submarka ART Professional oferuje możliwość tworzenia produktów dla naszych klientów indywidualnych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Skupiamy się na realizacji wysokiej jakości zamówień, które spełnią
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.