Podobrazia malarskie Warszawa

Każdy dzieło sztuki powstaje na odpowiednim dla niego podłożu. W przypadku technik malarskich takich jak olej czy akryl trafnym wyborem będzie podobrazie malarskie. Sprawdź szeroką ofertę naszych produktów dostępnych w Warszawie.

Charakterystyka podobrazia

Podobrazie naszej produkcji składa się z dwóch głównych elementów. Podstawę stanowi krosno drewniane wykonane ze starannie wyselekcjonowanych i pozbawionych wad (np. sęków) listew sosnowych. Na krosno naciągane jest naturalne płótno bawełniane lub lniane, które w zależności od wariantu może być poddawane gruntowaniu lub impregnowane przy pomocy gorącej żelatyny. Podobrazie nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów przygotowawczych – może zostać wykorzystane od razu po rozpakowaniu.

Wytwarzane przez nas podobrazia można znaleźć w wielu punktach dystrybucji na terenie Warszawy oraz innych miast Polski.

Zalety podobrazi malarskich

Duża dbałość o prawidłowy przebieg produkcji sprawia, że nasze podobrazia doskonale sprawdzą się jako materiał do tworzenia dzieł malarskich. Ich główne zalety to:

  • niewielka waga – nawet podobrazia o dużych rozmiarach są wygodne w użytkowaniu,
  • wysoka wytrzymałość i odporność – podobrazia nie ulegają odkształceniom pod wpływem działających na nie sił mechanicznych ani czynników środowiskowych, takich jak wilgoć czy zmienne temperatury,
  • optymalna chłonność płótna – co przekłada się na większą kontrolę nad procesem powstawania dzieła, niezależnie od zastosowanej techniki,

Gotowe podobrazia stanowią świetną alternatywę dla osobno nabywanych krosen malarskich, które wymagają naciągnięcia płótna. Są świetnym rozwiązaniem dla osób stawiających pierwsze kroki w nauce malarstwa, szkół artystycznych i profesjonalistów ceniących sobie czas.

Wybierając nasze produkty zyskujesz pewność dobrze wydanych pieniędzy, świetnych efektów pracy oraz długiej żywotności tworzonych przez Ciebie dzieł.