Malarstwo to sztuka, którą można uprawiać nie tylko w zamkniętej pracowni – bardzo ciekawą i wciąż dość popularną alternatywą jest malarstwo plenerowe. Jeśli chcesz wzorem takich mistrzów jak Renoir, Monet czy Van Gogh spróbować swoich sił w malowaniu pejzaży wprost z natury, niezbędne będzie odpowiednie wyposażenie, między innymi solidna sztaluga plenerowa.

Charakterystyka sztalug plenerowych.

Sztaluga plenerowa powinna być nie tylko trwała i stabilna, ale również lekka i poręczna – właśnie dlatego do produkcji naszych modeli sztalug wykorzystujmy wyłącznie najwyższej jakości drewno bukowe, które odznacza się nie tylko bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością na czynniki zewnętrzne (np. deszcz i wilgoć podłoża), ale również stosunkowo niską masą. Dzięki temu nasze sztalugi w stanie bez problemu sprostać wyzwaniom jakie stawia malarstwo w terenie, a przy tym są bardzo łatwe w transporcie – bez problemu zmieszczą się w bagażniku samochodu i nie stanowią dużego obciążenia podczas noszenia na nawet długich odcinkach (np. na szlakach górskich)

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami z kategorii sztalug, między innymi z wysokiej jakości sztalugami studyjnymi i stołowymi.

Dla kogo sztalugi plenerowe?

Nasza oferta sztalug kierowana jest do wszystkich miłośników malarstwa plenerowego – zarówno profesjonalistów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę w tworzeniu krajobrazów z natury. Będą świetnym wyborem również dla szkół artystycznych.

Dlaczego warto zainwestować w solidną sztalugę?

Wysoka trwałość naszych produktów czyni z nich dobry wybór dla osób uprawiających malarstwo plenerowe – szczególnie dla zawodowych malarzy oraz dla szkół organizujących zajęcia w terenie. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości sztalugi plenerowe nie ulegają uszkodzeniom i zachowują pełną funkcjonalność przez nawet wiele lat intensywnego użytkowania. A to oznacza brak konieczności systematycznego wymieniania wyposażenia i ponoszenia zbędnych kosztów.

 

 

Dostępne sztalugi plenerowe

Plenerowa

BRETAGNE

Waga 1,4 kg

MONTE ROSSA

Waga 0,5 kg

Zainteresowany zamówieniem?
Skontaktuj się z nami
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Potrzebujesz niestandardowego projektu? Mamy coś dla Ciebie!

Nasza submarka ART Professional oferuje możliwość tworzenia produktów dla naszych klientów indywidualnych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Skupiamy się na realizacji wysokiej jakości zamówień, które spełnią
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.