Sztaluga to obok pędzla i palety nieodłączne narzędzie pracy każdego malarza. Może ono jednak być wykorzystywane również na inne sposoby – między innymi do tworzenia ciekawej ekspozycji prac. Sprawdź naszą ofertę sztalug typu special

Czym są sztalugi special?

Pod względem kształtu konstrukcji sztalugi special nie różnią się znacząco od dostępnych w naszej ofercie sztalug studyjnych. Tym, co je natomiast wyróżnia jest bardzo niewielki rozmiar. Najwyższy z proponowanych modeli – Monaco – ma zaledwie 51 centymetrów wysokości i waży 0,3 kilograma, można na nim ustawić podobrazie o wysokości maksymalnie 40 centymetrów.

Sztalugi special to ciekawe rozwiązanie mające kilka różnych zastosowań. Mogą być wykorzystane w charakterze stabilnego oparcia dla malowanego obrazu, a także do efektownej ekspozycji gotowej pracy. Niewielkie rozmiary oraz staranność wykonania sprawia, że same w sobie mogą one być również bardzo ciekawym i nietypowym elementem dekoracyjnym, np. do mieszkania, sklepu lub salonu usługowego.

Zalety sztalug special

Sztalugi special, podobnie jak wszystkie dostępne w naszej ofercie sztalugi wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego surowca. Jest nim drewno bukowe pierwszej klasy, które w toku produkcji zostaje poddane impregnacji przy pomocy oleju lnianego. To wszystko sprawia, że sztalugi są:

  • bardzo wytrzymałe – doskonale radzą sobie z obciążeniami, nie poddają się uszkodzeniom
  • trwałe – wieloletnie i nawet intensywne użytkowanie nie wpływa negatywnie na stabilność sztalug
  • odporne na działanie czynników zewnętrznych – takich jak wilgoć, kontakt z substancjami chemicznymi i zmienne temperatury,

Przy tym odznaczają się one bardzo wysoką estetyką.

Kiedy warto postawić na sztalugi typu special?

Różnorodność zastosowań sztalugi special czyni z nich rozwiązanie, po które mogą sięgnąć zarówno malarze, jak również osoby nie zajmujące się malarstwem. Wykorzystaj je jako ekspozycję lub dekorację i wprowadź do swojego wnętrza wyjątkowy klimat.

 

 

Dostępne sztalugi special

Special

ANDORRA

Waga 0,2 kg

MONACO

Waga 0,3 kg

SAN MARINO

Waga 0,3 kg