Sztaluga to bez wątpienia podstawa wyposażenia każdego malarza, zarówno profesjonalisty z wieloletnim doświadczeniem jak i osoby stawiającej pierwsze kroki na artystycznej drodze. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na używanie pełnowymiarowej sztalugi, która zajmuje miejsce. Rozwiązaniem problemu w takiej sytuacji jest wybór sztalugi stołowej. Sprawdź naszą ofertę!

Czym jest sztaluga stołowa?

Jak wskazuje sama nazwa, sztaluga stołowa to rodzaj sztalugi przeznaczonej do umieszczenia na stole lub innego rodzaju blacie. Charakteryzuje się mniejszymi rozmiarami niż tradycyjna sztaluga studyjna lub plenerowa i umożliwia pracę nad stosunkowo niewielkimi płótnami (największa sztaluga stołowa w naszej ofercie, Bern, pozwala malować obrazy o wysokości maksymalnie 120 cm). Tego typu sztalugi są świetnym rozwiązaniem:

  • dla osób, które preferują malowanie w pozycji siedzącej, przy stole lub biurku,
  • dla dzieci oraz osób dopiero zaczynających przygodę z malarstwem,
  • w sytuacji, kiedy ograniczona przestrzeń uniemożliwia pracę na większej sztaludze.

Każdy dostępny w naszej ofercie model sztalugi został wyprodukowany z użyciem wysokiej jakości drewna bukowego zabezpieczonego przy pomocy oleju lnianego. Dzięki temu gotowe produkty charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i trwałością, odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a także lekkością. Ich dużym atutem jest również możliwość łatwego złożenia i przechowywania bez zajmowania cennego miejsca.

Postaw na jakość!

Odpowiednie ustawienie płótna malarskiego na stabilnej podstawie ma istotny wpływ na komfort i efektywność malowania – dlatego wybierając sztalugę nie warto iść na kompromisy. Decydując się na sztalugi stołowe naszej produkcji możesz mieć pewność, że będzie ona dobrze służyć przez wiele lat, zapewniając odpowiednie warunki dla tworzenia kolejnych dzieł.

 

 

Dostępne sztalugi stołowe

Stołowa

BERN

Waga 4,9 kg

bern
Mask-group-3
MARMOTTE

Waga 1,5 kg

marmotte
Mask-group-9
OLYMPUS

Waga 2,0 kg

olympus
Mask-group-21
MONT BLANC

Waga 2,1 kg

mont-blanc
Mask-group-15
VENTOUX

Waga 1,1 kg

venoux-1
Mask-group-29