Sztalugi i Plalety Warszawa

Trudno wyobrazić sobie stanowisko pracy malarza bez sztalugi. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym artystą, czy może dopiero zgłębiasz tajniki sztuki, przyda Ci się stabilne oparcie, które zapewni wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy nad dziełem. Sprawdź naszą szeroką ofertę sztalug malarskich i wybierz sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb.

Co oferujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży malarskiej możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą sztalug malarskich różnych rodzajów. W jej skład wchodzą między innymi:

Znajdziesz je w wielu punktach dystrybucji w Warszawie oraz innych najważniejszych miastach. Spytaj dostawcę swojego wyposażenia o produkty Art-Ram i poznaj najwyższą jakość. Zapraszamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych produktów.

Co wyróżnia sztalugi malarskie naszej produkcji?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważnym elementem wyposażenia malarza jest sztaluga, która powinna być nie tylko stabilna, ale również trwała i łatwa w obsłudze. Dlatego każdy model w naszym portfolio został zaprojektowany z najwyższą starannością, a do jego wykonania używamy najlepszej jakości materiałów – czyli drewna bukowego impregnowane olejem lnianym. To połączenie sprawia, że sztalugi odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrze. Nawet intensywnie użytkowane zachowują swoją sprawności i stanowią bezpieczne oparcie dla podobrazia.

Stanowią one świetną inwestycję zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów – sprawdzą się również na wyposażeniu szkół artystycznych. Decydując się na zakup, któregokolwiek z modeli możesz być pewien jakości trwającej lata – ograniczysz ponoszone koszty i stworzysz sobie idealne warunki do twórczej pracy, co z pewnością przełoży się na osiągane efekty pracy.

 

Dostępne sztalugi plenerowe

Plenerowa

BRETAGNE

Waga 1,4 kg

MONTE ROSSA

Waga 0,5 kg

Stołowa

BERN

Waga 4,9 kg

MARMOTTE

Waga 1,5 kg

OLYMPUS

Waga 2,0 kg

MONT BLANC

Waga 2,1 kg

VENTOUX

Waga 1,1 kg

Studyjna

IBIZA

Waga 5,7 kg

MILAN

Waga 12,6 kg

NAPOLI

Waga 9,3 kg

ROME

Waga 12,0 kg

SANTORINI

Waga 5,6 kg

Special

ANDORRA

Waga 0,2 kg

MONACO

Waga 0,3 kg

SAN MARINO

Waga 0,3 kg

Zainteresowany zamówieniem?
Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Potrzebujesz niestandardowego projektu? Mamy coś dla Ciebie!

Nasza submarka ART Professional oferuje możliwość tworzenia produktów dla naszych klientów indywidualnych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Skupiamy się na realizacji wysokiej jakości zamówień, które spełnią
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.