Sztalugi Warszawa

Trudno wyobrazić sobie stanowisko pracy malarza bez sztalugi. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym artystą, czy może dopiero zgłębiasz tajniki sztuki, przyda Ci się stabilne oparcie, które zapewni wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy nad dziełem. Sprawdź naszą szeroką ofertę sztalug malarskich i wybierz sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb.

Co oferujemy?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży malarskiej możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą sztalug malarskich różnych rodzajów. W jej skład wchodzą między innymi:

Znajdziesz je w wielu punktach dystrybucji w Warszawie oraz innych najważniejszych miastach. Spytaj dostawcę swojego wyposażenia o produkty Art-Ram i poznaj najwyższą jakość. Zapraszamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych produktów.

Co wyróżnia sztalugi malarskie naszej produkcji?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważnym elementem wyposażenia malarza jest sztaluga, która powinna być nie tylko stabilna, ale również trwała i łatwa w obsłudze. Dlatego każdy model w naszym portfolio został zaprojektowany z najwyższą starannością, a do jego wykonania używamy najlepszej jakości materiałów – czyli drewna bukowego impregnowane olejem lnianym. To połączenie sprawia, że sztalugi odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrze. Nawet intensywnie użytkowane zachowują swoją sprawności i stanowią bezpieczne oparcie dla podobrazia.

Stanowią one świetną inwestycję zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów – sprawdzą się również na wyposażeniu szkół artystycznych. Decydując się na zakup, któregokolwiek z modeli możesz być pewien jakości trwającej lata – ograniczysz ponoszone koszty i stworzysz sobie idealne warunki do twórczej pracy, co z pewnością przełoży się na osiągane efekty pracy.