Strona główna > Produkty > Sztalugi i palety

Sztalugi i palety

W procesie produkcji sztalug i palet wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane drewno bukowe pierwszej klasy, które poddajemy impregnacji i konserwacji olejem lnianym. Dzięki temu nasze sztalugi cechuje nie tylko lekkość, ale także wyjątkowa stabilność i trwałość. Produkty wykonane są z trwałego i łatwego w czyszczeniu materiału, dzięki czemu malowanie staje się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe. Ponadto dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia, możliwe jest zarówno malowanie w pozycji stojącej, jak i siedzącej, a sposób użycia zależy do preferencji samego artysty. Co również istotne, w ofercie posiadamy produkty zarówno w pełni zmontowane i gotowe do użycia, jak i te do samodzielnego montażu. Wszystkie sztalugi i palety są projektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a artyści mają pewność, że dostają solidne i profesjonalne narzędzia do pracy. Nasze produkty cechuje nie tylko precyzyjność wykonania, ale także atrakcyjny stosunek jakości do ceny. To dlatego podbijają one serca artystów w Polsce i poza jej granicami.

Dostępne sztalugi plenerowe

Plenerowa

BRETAGNE

Waga 1,4 kg

MONTE ROSSA

Waga 0,5 kg

Stołowa

BERN

Waga 4,9 kg

MARMOTTE

Waga 1,5 kg

OLYMPUS

Waga 2,0 kg

MONT BLANC

Waga 2,1 kg

VENTOUX

Waga 1,1 kg

Studyjna

IBIZA

Waga 5,7 kg

MILAN

Waga 12,6 kg

NAPOLI

Waga 9,3 kg

ROME

Waga 12,0 kg

SANTORINI

Waga 5,6 kg

Special

ANDORRA

Waga 0,2 kg

MONACO

Waga 0,3 kg

SAN MARINO

Waga 0,3 kg

Dostępne palety

PALETA BASIC

Karton

PALETA PRO

Sklejka

Jak wybrać odpowiednią paletę?

Trudno wyobrazić sobie efektywną pracę nad obrazem malarskim bez palety. To właśnie paleta pozwala swobodnie mieszać farby różnych kolorów, rozcieńczać je lub łączyć z innymi produktami malarskimi. Ważne jest jednak aby wybrać paletę odpowiednią do stylu pracy, biorąc pod uwagę takie czynniki jak:

  • wielkość – duża paleta zapewnia największą wygodę mieszania, ale z drugiej strony może być niewygodna do trzymania lub zajmować za dużo miejsca na stole,

  • waga – jest istotna w przypadku pracy na stojąco, np. w plenerze, gdzie paletę trzyma się w rękach przez długi czas. Warto jednak pamiętać, że lekkie palety mogą być niestabilne po położeniu na blacie, co będzie utrudniać mieszanie farb

  • kształt – może wpływać na komfort pracy, ale również możliwość przechowywania palety.

W naszej ofercie znajdziesz palety Basic, wykonywane z kartonu oraz Pro, wytwarzane z wysokiej jakości sklejki. Pierwsze z tych rozwiązań dedykowane jest między innymi osobom, które dopiero zaczynają przygodę z malarstwem. Palety Pro występują w komplecie z wygodnym zasobnikiem, w którym można przechowywać niezbędne przybory, np. farby.

Nie wiesz, na które z tych rozwiązań się zdecydować? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące asortymentu palet.

Dlaczego warto postawić na wysokiej jakości sztalugi malarskie?

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym malarzem, czy dopiero zaczynasz naukę techniki, sztaluga jest wyposażeniem, bez którego nie możesz się obejść jeśli chcesz zachować wysoki komfort i swobodę pracy. Dzięki dostępnym w naszej ofercie sztalugom studyjnym, stołowym i plenerowym możesz mieć pewność podobrazie, na którym tworzysz jest w pełni stabilne w swojej pozycji. Oszczędzasz w ten sposób swój czas, energię i możesz mieć pewność, że praca nad obrazem będzie przebiegać bez żadnych problemów technicznych.

Zainteresowany zamówieniem?
Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Potrzebujesz niestandardowego projektu? Mamy coś dla Ciebie!

Nasza submarka ART Professional oferuje możliwość tworzenia produktów dla naszych klientów indywidualnych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Skupiamy się na realizacji wysokiej jakości zamówień, które spełnią
oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

2023 Art-Ram Edward Kudyba

Polityka prywatności

Warunki obsługi

Polski