Podobrazie malarskie bawełniane

Bawełna to najważniejszy materiał do produkcji wysokiej jakości płócien malarskich. Nie masz czasu samodzielnie naciągać płótno na krosna lub obawiasz się, że nie jesteś w stanie zrobić tego dobrze? W takim razie sprawdź naszą ofertę bawełnianych podobrazi malarskich i wybierz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Czym są podobrazia?

Podobrazie to połączenie dwóch kluczowych produktów malarskich – krosna, czyli specjalnej ramy drewnianej, oraz naciągniętego na nie naturalnego płótna. W produkcji naszych podobrazi bawełnianych wykorzystujemy krosna zbudowane z listew sosnowych oraz wysokiego jakości płótna o gramaturze 300g/m2. To pozwala nam zaoferować produkt odznaczający się bardzo wysoką wytrzymałością, niewielką masą i optymalną chłonnością, co przekłada się na wysoki komfort podczas malowania. Płótno zostało zagruntowane poprzez ręczne nałożenie 3 warstw gesso, dlatego od razu po wyjęciu z opakowania może zostać użyte do malowania.

W naszej ofercie znajdują się podobrazia bawełniane w dwóch wariantach:

  • Light – wykonane z listew 30×16, wymiary krosa wynoszą od 10×10 cm do 70×100 cm. Podobrazia light można nabyć również w zestawie 3 sztuk
  • Standard – wykonane z listew 35×20, 45×20, 52×22, 65×24. Wymiary krosna wynoszą od 10×10 cm do 200×350 cm.

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą podobrazi 3D i lnianych.

Kiedy warto postawić na podobrazie bawełniane?

Korzystając z gotowych bawełnianych podobrazi malarskich skracasz czas potrzebny do przygotowania stanowiska pracy i minimalizujesz ryzyko strat, jakie mogą powstać podczas nieumiejętnego, samodzielnego naciągania płótna i gruntowania. To czyni z podobrazi bawełnianych produkt chętnie wybierany przez twórców na każdym poziomie doświadczenia i tworzących w różnych technikach malarskich (olej, akryl, tempera). Sprawdzą się one zarówno w prywatnych pracowniach, jak również w dużych studiach komercyjnych oraz pracowniach szkół artystycznych.