Sztuka nie lubi sztywnych reguł i utartych schematów. Dotyczy to nie tylko samej techniki, ale również wykorzystanych w procesie tworzenia materiałów. Jeśli szukasz nowości i pragniesz urozmaicić swoją twórczość, podobrazia 3D są rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie. Dowiedz się o nich więcej.

Czym jest podobrazie 3D?

Podobraziem 3D nazywamy rodzaj podobrazia, które od standardowych produktów tego typu różni się konstrukcją krosna. Listwy wykorzystane do ich wyprodukowania charakteryzują się wyjątkowo dużą grubością – 41 milimetrów. To sprawia, że płótno na bokach podobrazia można również malować, w ten sposób nadając obrazowi dodatkowej głębi. Podobrazie tego typu świetnie się prezentuje się na ścianie, nie wymaga dodatkowej ramy osłaniającej boki.

Charakterystyka podobrazia 3D

W celu wyprodukowania naszych podobrazi 3D sięgamy po najlepsze dostępne materiały. Krosno wykonywane jest z listew sosnowych, odznaczających się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną, odpornością na wilgoć i niewielką wagą. Na krosno z dużą starannością naciągamy płótno bawełniane lub lniane, które pokrywamy trzema warstwami gesso. Finalnym produkt jest gotowy do malowania od razu po wyjęciu z opakowania – to rozwiązanie idealne dla każdego malarza, niezależnie od stopnia zaawansowania czy preferowanej techniki malarskiej. Do każdego podobrazia dodajemy zestaw klinów rozporowych pozwalających w razie potrzeby mocniej naciągnąć płótno na krośnie.

Sprawdź również pozostałą ofertą naszych podobrazi, między innymi podobrazia lniane z żelatyną i bawełniane.

Dlaczego warto wybrać nasze podobrazia 3D

Podobrazie 3D to świetna alternatywa dla standardowych, „płaskich” podobrazi – grube boki krosa pozwalają wizualnie zwiększyć powierzchnię obrazu, nadać mu dodatkowej głębi i tym samym stworzyć ciekawy, trójwymiarowy efekt. Podobrazia tego typu świetnie sprawdzą się szczególnie w malarstwie abstrakcyjnymi i eksperymentalnym. Wysoka jakość wykorzystanych w produkcji materiałów są gwarancją, że gotowy obraz doskonale zniesie próbę czas i będzie się znakomicie prezentował przez wiele długich lat.

 

 

Dostępne podobrazia 3D

PODOBRAZIA 3D

– 100% bawełna lub len
– 3 warstwy gesso
– płótno 300g/m2
– boki można pomalować
– listwa 41×30

Listwa 30×41

Listwa 41×41

Listwa 70×41